CH Atrium Mosty
CH Atrium Mosty

Do grona najemców płockiego Atrium Mosty dołączy salon nowej marki modowej grupy LPP – Sinsay. Sklep, który zgodnie z planem ma być otwarty na początku kwietnia, będzie mieścił się na pierwszym piętrze galerii i zajmie powierzchnię ponad 300 mkw.

W najbliższym czasie ofertę modową centrum uzupełnią również takie salony jak Carry czy Wall Street, których otwarcie planowane jest jeszcze w I kwartale tego roku. Nowe sklepy dołączą, m.in. do takich marek jak: Camaieu, Cropp, Cubus, House, Mohito, Reserved, Tatuum czy Top Secret.

Ponadto jeszcze w lutym planowane jest otwarcie Pizzerii Dominium na pierwszym piętrze centrum.

Atrium Mosty jest nowoczesnym centrum handlowym, zlokalizowanym przy ul. Tysiąclecia, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Płocka. Od momentu otwarcia w 2010 roku odwiedzalność obiektu stale rośnie. W 2012 roku wskaźnik ten wzrósł o 13 proc. w ujęciu rok do roku. Atrium Mosty może się również poszczycić wzrostem obrotów o 20 proc. w stosunku do roku poprzedniego. Powierzchnia handlowa powiększonej galerii wynosi blisko 19 tys. mkw. Obiekt posiada 659 miejsc parkingowych.

W ubiegłym roku, po otwarciu pierwszego piętra, do grona najemców centrum dołączyły takie marki jak: klub Pure Jatomi Fitness, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, salony: Mohito, Rekids, Cubus, Tatuum, Lavard, Smyk, czy restauracja Subway.

Do Atrium Real Estate należy 21 polskich centrów handlowych.W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.