Ziaja dla Ciebie
Ziaja dla Ciebie

Firma Ziaja, do której należy sieć stacjonarnych punktów sprzedaży Ziaja dla Ciebie zakończyła 2012 rok z liczbą 37 placówek.

Sklepy Ziaja dla Ciebie mieszczą się głównie na terenie centrów handlowych. Firma otwiera także punkty sprzedaży przy ulicach handlowych.

Firma planuje dalszy rozwój sieci sprzedaży. Obecnie jednak przedstawiciele firm nie chcą informować ile sklepów Ziaja dla Ciebie planują uruchomić w 2013 roku.

Kolejne otwarcie zaplanowano w najbliższych dniach. Nowy sklep sieci Ziaja zostanie otwarty w lutym na terenie Galerii Sfera w Bielsku-Białej. Sklep znajdzie się na pierwszym piętrze galerii.

Podobnie jak inne salony sygnowane marką Ziaja dla Ciebie, bielski sklep będzie wyróżniał się jasnym wystrojem wnętrza. Jak podkreślają właściciele jest to celowy zabieg, który ma wywołać skojarzenia z apteką, czyli miejscem nieskazitelnie czystym i bezpośrednio związanym ze zdrowiem i urodą.

Sklepy sieci Ziaja w centrach handlowych zajmują kilkadziesiąt metrów kwadratowych. Sklep sieci w CH Agora Bytom zajmuje powierzchnię ok. 37 mkw. Z kolei sklep Ziaja dla Ciebie w Galerii Korona Kielce liczy 25 mkw. powierzchni.

Firma Ziaja powstała w 1989 roku, a założycielem marki i właścicielem jest Zenon Ziaja. Sympatie klientów firma zaskarbiła sobie produkcją preparatów leczniczych oraz kosmetyków pielęgnacyjnych opartych o naturalne składniki. Ziaja oferuje setki produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Marka Ziaja jest własnością firmy Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp z o.o.