SCF 2013 Spring Edition
SCF 2013 Spring Edition

Podczas marcowej edycji Shopping Center Forum 2013 Spring Edition wręczone zostaną nagrody dla najemców centrów handlowych. Jury przyznało nominacje w 18 kategoriach. O najlepszy brand w kategorii Luxury Retailer of the Year 2013 będą rywalizować: Hugo Boss, Deni Cler oraz Apart Exclusive.

– Wszystkie trzy marki w kategorii Luxury Retailer of the Year 2013 zostały wybrane przede wszystkim ze względu na tempo rozwoju sieci w Polsce oraz za jakość oferowanych produktów – mówi Piotr Kaszyński z firmy Cushman & Wakefield, jeden z jurorów.

– Hugo Boss posiada wiele salonów firmowych w centrach handlowych na terenie naszego kraju. To marka chętnie wybierana przez ludzi sukcesu, a jej produkty charakteryzuje wysoka jakość. Deni Cler to marka, która posiada dużą liczbę sklepów w centrach handlowych i jest chętnie wybierana przez panie szukające wysokiej klasy materiałów – dodaje Piotr Kaszyński.

– Apart Exclusive to jedyna nominacja spoza branży odzieżowej. Została wskazana przez jury jako marka luksusowa, która bardzo dobrze przyjęła się na polskim rynku. Okazało się, że w naszym kraju jest zapotrzebowanie na ekskluzywną biżuterię oraz zegarki – twierdzi Piotr Kaszyński.

W skład Jury wchodzą: Klaudia Woźniak (Colliers International), Ewa Ściubidło (BOIG), Patrycja Dzikowska (Jones Lang LaSalle), Renata Kusznierska (Savills), Piotr Kaszyński (Cushman & Wakefield) i Maciej Celmer (Mallson). Ocenie Jury podlegają wszystkie sieci handlowe i inni najemcy działający w centrach handlowych na terenie Polski.

Kolejne kategorie plebiscytu to:

– SCF Fashion Retailer of the Year 2013
– SCF Women’s Fashion Retailer of the Year 2013
– SCF Men’s Fashion Retailer of the Year 2013
– SCF Children’s Retailer of the Year 2013
– SCF Health & Beauty Retailer of the Year 2013
– SCF Sport & Fitness Retailer of the Year 2013
– SCF FMCG Retailer of the Year 2013
– SCF Leisure Retailer of the Year 2013
– SCF Multichannel Retailer of the Year 2013
– SCF Outlet Retailer of the Year 2013
– SCF Young Fashion Retailer of the Year 2013
– SCF Newcomer Retailer of the Year 2013
– SCF Best Expansion Retailer of the Year 2013
– SCF Multimedia Retailer of the Year 2013
– SCF Cafe & Food Retailer of the Year 2013
– SCF Discount Retailer of the Year 2013
– SCF Multibranding Retailer of the Year 2013

W każdej z 18 kategorii Jury wyłoniło po trzy lub dwie nominacje. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się 7 marca 2013, podczas Shopping Center Forum 2013 Spring Edition. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl