Sklep Tup Tup w Ptak Outlet

Spółka Hurtimex podpisała umowę z firmą Redan na prowadzenie sprzedaży produktów marki Tup Tup oraz marek z portfolio koncernu Kids Fashion Group w ramach sklepu internetowego Top Secret. Sprzedaż ma ruszyć w marcu 2013 roku. Obecnie trwają prace nad ustalaniem szczegółów projektu od strony organizacyjnej, graficznej i technicznej.

Spółce Redan SA, jako właścicielowi e-sklepu www.sklep.topsecret.com.pl przysługuje stosowna prowizja od sprzedaży produktów Hurtimex SA.

Hurtimex SA od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą odzieży dziecięcej. W swoich sklepach oferuje grupę marek dziecięcych Tup Tup, Kanz, Pampolina, Doell. Aktualnie jako firma notowana na rynku New Connect tworzy sieć około 30 sklepów własnych oraz franczyzowych. Jej salony działają m.in. w CH Planeta w Sandomierzu, CH Port Łódź, Ptak Outlet, czy w Galerii Konstantynów. Średnia powierzchnia salonów to od 60 do 80 mkw. Firma sprzedaje również produkty w sklepie internetowym.

Jak informował portal Retailnet, Jarosław Kopeć, prezes zarządu Hurtimex SA – spółka prowadzi dalsze rozmowy związane z kolejnymi otwarciami sklepów franczyzowych na terenie całego kraju. Nowe punkty będą powstawać zarówno w centrach handlowych, jak i na ulicach handlowych mniejszych miejscowości.

Redan SA jest właścicielem marek odzieżowych: Top Secret, Troll i Drywash oraz sieci dyskontów odzieżowych TextilMarket. Spółka funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej, która zajmuje się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Redan powstał w 1995 roku, a w 2003 roku akcje spółki zostały dopuszczone do publicznego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.