Fielmann
Fielmann

Uczestnikami marcowej edycji Shopping Center Forum 2013 Spring Edition będą między innymi przedstawiciele firmy Fielmann.

Salony optyczne sieci znajdują się w największych miastach Polski. Sklepy Fielmann mieszczą się m.in. w: Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, CH Atrium Koszalin, Bonarka City Center w Krakowie i Galerii Łódzkiej.

– Udział w Shopping Center Forum jest dla nas bardzo istotny. To już kolejna edycja Forum, gdzie obecna będzie marka Fielmann – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet.pl Robert Wachowski kierownik ds. ekspansji marki Fielmann sp. z o.o.

– Podczas wiosennej edycji będziemy przede wszystkim przyglądać się nowym projektom na rynku retail. Być może zainteresuje nas jedno z nowych centrów handlowych i zdecydujemy się tam otworzyć kolejny salon marki. Shopping Center Forum to także odpowiednie miejsce dla podtrzymania pozytywnych relacji z deweloperami, z którymi już współpracujemy. Będziemy mogli tam omówić szczegóły dalszej współpracy. A firma Fielmann planuje dalszy rozwój w Polsce – dodaje Robert Wachowski.

Każdy salon optyczny firmy Fielmann prezentuje ponad 2 tys. okularów, w największych salonach jest ich ponad 10 tys. W firmie Fielmann znajdują się produkty znanych i renomowanych producentów. Firma prowadzi ponad 700 salonów w Europie.

Przedstawiciele firmy Fielmann sp. z o.o. będą uczestnikami Shopping Center Forum 2013 Spring Edition, która odbędzie się 7 marca 2013 roku w Hotelu Hilton w Warszawie. W jednodniowej edycji wiosennej Forum weźmie udział 600 uczestników. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl.