Pasaż Świętokrzyski

Pasaż Świętokrzyski w Kielcach rozbudowuje swoją ofertę handlowo – usługową. Do grona najemców centrum dołączą takie marki jak Marionnaud, Alior Bank, iKomsa i Click Fashion . Nowi najemcy zajmą łącznie blisko 400 mkw. powierzchni handlowej. Proces wynajmu Pasażu Świętokrzyskiego realizuje firma Jones Lang LaSalle, odpowiedzialna również za zarządzanie obiektem.

-Prowadzimy intensywne działania z zakresu rekomercjalizacji Pasażu Świętokrzyskiego, mające na celu dopasowanie projektu do zmieniającej się sytuacji rynkowej i oczekiwań klientów. Obecnie centrum jest w 100 proc. wynajęte, co jest dodatkowym potwierdzeniem jego mocnej pozycji na kieleckiej mapie handlowej – powiedział Mariusz Czerwiak, Associate Director w dziale najmu powierzchni handlowych, Jones Lang LaSalle.

Powierzchnię handlową w Pasażu Świętokrzyskim wynajęły: ekskluzywna perfumeria i drogeria Marionnaud, firma z obszaru telekomunikacji i IT – iKomsa, Click Fashion z branży modowej oraz Alior Bank.

Pasaż Świętokrzyski został otwarty dla klientów w 2006 roku. Centrum zlokalizowane jest w największym w Kielcach kompleksie mieszkaniowym, obejmującym osiedla Ślichowice I, Ślichowice II i Dalnia. W Pasażu Świętokrzyskim funkcjonuje ponad 40 najemców, m.in. E.Leclerc, Rossmann, RTV Euro AGD, CCC, House, Cropp, 5.10.15, Active, Orsay, Monnari i Ecco. Powierzchnia handlowa obiektu to około 13,5 tys. mkw. Do dyspozycji klientów jest parking na 650 miejsc.