Factory Annopol

– Dzięki sklepowi Adidas oferta drugiego już w Warszawie Factory będzie jeszcze bogatsza. To dla nas ważny partner, ponieważ klienci bardzo cenią sobie możliwość zakupu ubrań i obuwia tej marki w cenach od 30 do 70 proc. niższych, niż w tradycyjnych galeriach. Jestem przekonana, że sklep Adidasa będzie cieszył się znaczącą popularnością wśród klientów – mówi Agata Brzezińska, Country Manager Neinver Polska.

Salon Adidasa w centrum wyprzedażowym Factory Warszawa Annopol zajmie ponad 500 mkw. powierzchni. W ofercie sklepu znajdą się: odzież, obuwie oraz akcesoria sportowe.

Adidas to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek sportowych. W centrach Factory produkty Adidas są dostępne od 2002 roku. Pierwszy salon uruchomiono w Factory w Ursusie. Salony Adidasa obecnie znajdują się we wszystkich outletach zarządzanych przez Neinver Polska i mają ponad 2,8 tys. mkw. łącznej powierzchni.

Outlet Factory, który zostanie wkrótce otwarty na warszawskiej Białołęce, będzie drugim w stolicy centrum wyprzedażowym zarządzanym przez Neinver Polska.

Obiekt będzie największym w regionie centrum wyprzedażowym, w którego zasięgu mieszka około 3 mln potencjalnych klientów. Centrum powstaje w dzielnicy Białołęka, tuż przy Trasie Toruńskiej, przy skrzyżowaniu z ulicą Annopol.

W ofercie obiektu będzie 120 sklepów. Wśród najemców znalazły się takie marki jak Tommy Hilfiger, Mustang, Nike, Reserved, Mohito, Cropp, House, Kazar, Sphinx, Lee Cooper, Levi’s, Cross Jeans, Big Star, Tom Tailor, Vero Moda, Wittchen i Digel.

Factory Warszawa Annopol to pierwszy w Polsce obiekt handlowy, któremu już na etapie projektu przyznano ekologiczny certyfikat BREEAM.