Salon Media Expert
Salon Media Expert

Obecnie w ramach sieci Media Expert działa około 290 elektromarketów w 230 miastach. W 2012 roku oddano do użytku 53 nowe obiekty i odremontowano 34 placówki.

37 nowe placówki Media Expert, o łącznej powierzchni 32 tys. mkw., otworzył Terg SA, 13 nowych obiektów Domex sp. z o.o., o łącznej powierzchni 14 tys. mkw.,3 nowe elektromarkety otworzył Astral sp. z o.o.

Spółki reprezentujące sieć zapowiadają jej dalszy dynamiczny rozwój także w tym roku. Ostatnio spółka Terg oddała do użytku najnowszy sklep w Sycowie o powierzchni 500 mkw..

Do końca lutego 2013 roku Terg planuje jeszcze trzy otwarcia: w Działdowie ( 900 mkw.), Bystrzycy ( 500 mkw.) i Ząbkowicach (900 mkw.).

Docelowo w 2013 Terg SA zamierza otworzyć do 50 nowych placówek, a 30 poddać modernizacji.

Jak poinformował redakcję portalu Retailnet Marcin Żakowski, dyrektor działu nieruchomości Terg SA nowe obiekty powstaną m.in. w Jaworze, Grudziądzu, Sochaczewie, Więcborku, Braniewie, Opolu Lubelskim i Włodawie.

Salony Mediaexpert powstają głównie w miejscowościach do 100 tysięcy mieszkańców w atrakcyjnych lokalizacjach zarówno w galeriach i parkach handlowych jak i w charakterystycznych samodzielnych budynkach. Średnia powierzchnia lokalu to 800-1000 mkw.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów obecna na rynku od ponad 10 lat. Jest jedną z trzech największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych. Obecnie w ramach sieci działa około 290 elektromarketów.