SCF 2013 Spring Edition
SCF 2013 Spring Edition

– Marka ubiegająca się o tytuł najlepszej w kategorii Multimedia Retailer of the Year 2013 musi spełniać nie tylko warunek posiadania dużej liczby sklepów stacjonarnych. Szczególnie istotne jest to, by brand oferował klientom możliwość zakupów online. Coraz więcej klientów korzysta właśnie z takiej możliwości – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Ewa Ściubidło, Associate Director firmy BOIG i członek Jury.

Podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum 2013 poznamy zwycięzcę w kategorii Multimedia Retailer of the Year 2013. O tytuł będą ubiegać się sieci Saturn, RTV Euro AGD oraz Media Expert.

Według Ewy Ściubidło, sieć Saturn wyróżnia się przede wszystkim na tle konkurencji bardzo bogatą ofertą produktową oraz sklepami zajmującymi duże powierzchnie w centrach handlowych. W ostatnich miesiącach otwarto także sklep internetowy Saturn.

– Z kolei Media Expert to sieć, która bardzo dynamicznie rozwijała się w ubiegłym roku w naszym kraju. Sklepy tej sieci obecne są w centrach handlowych i parkach handlowych. Także salony RTV Euro AGD znajdują się w wielu polskich centrach handlowych . To marka bardzo rozpoznawalna na naszym rynku, posiadająca świetnie rozwiniętą sprzedaż online – twierdzi specjalistka z firmy BOIG.

W skład Jury wchodzą: Klaudia Woźniak (Colliers International), Ewa Ściubidło (BOIG), Patrycja Dzikowska (Jones Lang LaSalle), Renata Kusznierska (Savills), Piotr Kaszyński (Cushman & Wakefield) i Maciej Celmer (Mallson). Ocenie Jury podlegają wszystkie sieci handlowe i inni najemcy działający w centrach handlowych na terenie Polski.

Kolejne kategorie to:

– SCF Fashion Retailer of the Year 2013
– SCF Women’s Fashion Retailer of the Year 2013
– SCF Men’s Fashion Retailer of the Year 2013
– SCF Children’s Retailer of the Year 2013
– SCF Luxury Retailer of the Year 2013
– SCF Sport & Fitness Retailer of the Year 2013
– SCF FMCG Retailer of the Year 2013
– SCF Leisure Retailer of the Year 2013
– SCF Outlet Retailer of the Year 2013
– SCF Health & Beauty Retailer of the Year 2013
– SCF Young Fashion Retailer of the Year 2013
– SCF Newcomer Retailer of the Year 2013
– SCF Best Expansion Retailer of the Year 2013
– SCF Multichannel Retailer of the Year 2013
– SCF Cafe & Food Retailer of the Year 2013
– SCF Discount Retailer of the Year 2013
– SCF Multibranding Retailer of the Year 2013

W każdej z 18 kategorii Jury wyłoniło po trzy lub dwie nominacje. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się 7 marca 2013, podczas Shopping Center Forum 2013 Spring Edition. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl.