Witold Sarzyński, Stokrotka
Witold Sarzyński, Stokrotka

Podczas marcowej edycji Shopping Center Forum 2013 będzie można spotkać się i omówić szczegóły współpracy z przedstawicielami sieci marketów Stokrotka. Uczestnikami forum będą Witold Sarzyński, dyrektor ds. rozwoju i gospodarki nieruchomościami, członek zarządu oraz Paweł Nadulski, dyrektor ds. rozwoju rynku.

– Od wielu lat uczestniczę w wydarzeniach dotyczących rynku retail. Formuła Shopping Center Forum czyni to spotkanie jeszcze bardziej atrakcyjnym. Jako Stokrotka potwierdzamy bardzo ambitne plany rozwojowe firmy na kolejne lata. Jesteśmy zainteresowani pozyskiwaniem atrakcyjnych miejsc wymagających przeprowadzenia całego procesu : zakupu działki, budowy oraz komercjalizacji powierzchni poza operatorem spożywczym. Szukamy również lokalizacji, gdzie będziemy najemcą w obiektach budowanych przez inne profesjonalne podmioty – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Witold Sarzyński, dyrektor ds. rozwoju i gospodarki nieruchomościami.

– Spotkanie podczas Forum jest jednocześnie okazją do rozmowy z naszymi dotychczasowymi najemcami oraz wynajmującymi, jak również szansą na pozyskanie nowych, wartościowych partnerów. W większości naszych obiektów, poza Stokrotką, prowadzą swoją działalność najemcy zarówno lokalni jak i sieciowi – dodaje dyrektor ds. rozwoju i gospodarki nieruchomościami Stokrotka.

Firma Stokrotka sp. z o.o. poza supermarektami pod własnym logo, buduje także galerie handlowe Stokrotka. W centrach handlowych spółki znajdują się supermarkety Stokrotka, a także sklepy i lokale handlowo-usługowe.

Galerie handlowe Stokrotka znajdują się zarówno na osiedlach większych miast, jak i w mniejszych miejscowościach. W większości obiektów centralne miejsce zajmuje supermarket Stokrotka. W pasażu funkcjonują lokale handlowo-usługowe takie jak apteki, kwiaciarnie, butiki odzieżowe czy drogerie. Największe centra handlowe Stokrotka mierzą ponad 4,2 tys. mkw. Tego typu obiekt znajduje się m.in. w Tychach. Najemcami galerii Stokrotka są także znane sieci tj. Pepco, Rossmann czy Media Expert. W galeriach poza Stokrotką znajduje się od kilku do kilkudziesięciu najemców.

Przedstawiciele firmy będą uczestnikami konferencji Shopping Center Forum 2013 Spring Edition, która odbędzie się 7 marca 2013 roku w Hotelu Hilton w Warszawie. W jednodniowej edycji wiosennej Forum weźmie udział 600 uczestników. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl.