SCF 2013 Spring Edition
SCF 2013 Spring Edition

Podczas marcowej edycji Shopping Center Forum 2013 Spring Edition wręczone zostaną nagrody dla najemców centrów handlowych. Jury wyłoniło nominacje w 18 kategoriach. O najlepszy brand w kategorii SCF Young Fashion Retailer of the Year 2013 będą rywalizować Cropp, Tally Weijl oraz New Yorker.

– Dokonując wyboru w tej kategorii, Jury przede wszystkim preferowało marki, które oferują produkty zgodne z najnowszymi trendami mody. Docelowy odbiorca odzieży młodzieżowej lubi wyróżniać się na tle innych osób. Odzież i dodatki marek musiały spełniać te warunki. Oczywiście istotna była liczba salonów brandu w naszym kraju – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Ewa Ściubidło, Associate Director firmy BOIG i członek Jury.

– Marka Cropp oferuje odzież zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców. Projekty marki wyróżniają się na tle konkurencji dużą paletą kolorów oraz przyciągającymi uwagę napisami na koszulkach i bluzach. To ubrania nadające się zarówno na imprezę, jak i do szkoły – dodaje.

– New Yorker to bardzo popularna marka wśród młodych ludzi. Firma oferuje kolekcje wielu marek własnych skierowanych do młodzieży gimnazjalnej, licealnej oraz studentów. Brand wyróżniają także salony zajmujące duże powierzchnie, w których oprócz odzieży znajduje się też obuwie, torby, bielizna, biżuteria i wiele innych dodatków – twierdzi Ewa Ściubidło.

– Bardzo chętnie wybieraną przez młode dziewczęta jest także marka Tally Weijl. Brand oferuje odzież, w której klientki lubią pojawiać się się na wieczornych spotkaniach ze znajomymi w klubach, a także w szkole. Marka wyróżnia się ciekawymi projektami jest też w interesujący sposób reklamowana – dodaje specjalistka.

W skład Jury wchodzą: Klaudia Woźniak (Colliers International), Ewa Ściubidło (BOIG), Patrycja Dzikowska (Jones Lang LaSalle), Renata Kusznierska (Savills), Piotr Kaszyński (Cushman & Wakefield) i Maciej Celmer (Mallson). Ocenie Jury podlegają wszystkie sieci handlowe i inni najemcy działający w centrach handlowych na terenie Polski.

Pozostałe kategorie to:

– SCF Fashion Retailer of the Year 2013
– SCF Women’s Fashion Retailer of the Year 2013
– SCF Men’s Fashion Retailer of the Year 2013
– SCF Multichannel Retailer of the Year 2013
– SCF Luxury Retailer of the Year 2013
– SCF Sport & Fitness Retailer of the Year 2013
– SCF FMCG Retailer of the Year 2013
– SCF Leisure Retailer of the Year 2013
– SCF Outlet Retailer of the Year 2013
– SCF Health & Beauty Retailer of the Year 2013
– SCF Multimedia Retailer of the Year 2013
– SCF Newcomer Retailer of the Year 2013
– SCF Best Expansion Retailer of the Year 2013
– SCF Multimedia Retailer of the Year 2013
– SCF Cafe & Food Retailer of the Year 2013
– SCF Discount Retailer of the Year 2013
– SCF Multibranding Retailer of the Year 2013

W każdej z 18 kategorii Jury wyłoniło po dwie lub trzy nominacje. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się 7 marca 2013, podczas Shopping Center Forum 2013 Spring Edition. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl.