Atrium Biała
Atrium Biała

Jesienią w Atrium Biała w Białymstoku otwarty zostanie dwupoziomowy salon Reserved. Sklep zajmie ponad 2,3 tys. mkw. powierzchni i będzie jednym z największych w regionie. Dodatkowo, w ramach modernizacji centrum, zwiększy się powierzchnia handlowa obiektu.

Salon Reserved zajmie lokale na parterze i na pierwszym piętrze galerii. W sklepie znajdzie się m.in.: odzież damska, męska i dziecięca, obuwie, akcesoria i dodatki. Reserved to marka odzieżowa obecna w ponad 340 salonach, w 10 krajach Europy. Salon w Atrium Biała będzie czwartą placówką tej sieci w Białymstoku.

Do grona najemców dołączy również drogeria Rossmann, która zajmie prawie 350 mkw. powierzchni. Salon będzie zlokalizowany bezpośrednio przy wejściu od strony górnego parkingu. W Atrium Biała znajdują się już takie salony z branży zdrowia i urody jak: perfumerie Sephora i Marionnaud oraz Super-Pharm.

W najbliższym czasie swoje sklepy w Atrium Biała otworzą również m.in.: Levi’s i salon jubilerski Diament. Od niedawna klienci centrum mogą robić zakupy w perfumerii Marrionaud, salonie z akcesoriami do dekoracji wnętrz Home&You, sklepie sportowym 4F a także zjeść posiłek w Pizzerii Dominium.

Atrium Biała to centrum handlowo-usługowe położone 2,2 km od centrum Białegostoku. Na ponad 37 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się 96 sklepów oraz lokali usługowych, m.in.: hipermarket Real, market z elektroniką Media Markt oraz wielosalowe kino Helios. Wśród głównych najemców centrum znajdują się takie marki, jak: H&M, Adidas, Apart, Badura, Big Star, Bytom, Calzedonia, Carry, CCC, Cropp, Deichmann, Ecco, Empik, Esprit, Gatta, Gino Rossi, Home&You, KFC, Lee Wrangler, Mango, Monnari, Nike, Ochnik, Orsay, Promod, Sephora, Smyk, Solar, Super-Pharm, Triumph, Vero Moda, Vision Express. Dla klientów Atrium Biała przeznaczono blisko 970 miejsc parkingowych.

Atrium European Real Estate Limited to wiodąca firma na rynku nieruchomości zajmująca się przede wszystkim inwestowaniem w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej, zarządzaniem nimi i ich rozwojem. Grupa jest właścicielem 155 takich obiektów. Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski, Czech, Słowacji i Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i na Łotwie.

W Polsce Atrium posiada 21 działających obiektów handlowych. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.