Ziaja dla Ciebie
Ziaja dla Ciebie

W gorzowskiej Galerii Askana swoją działalność zainaugurował salon Ziaja. Nowy najemca wzbogacił tenant-mix obiektu o kolejną markę z kategorii Zdrowie i Uroda.

Salon Ziaja znajduje się na parterze Galerii Askana. Na powierzchni blisko 40 mkw., salon oferuje klientom wszystkie kosmetyki Ziaja i dermokosmetyki Ziaja Med.

Firma Ziaja, do której należy sieć stacjonarnych punktów sprzedaży Ziaja dla Ciebie zakończyła 2012 rok z liczbą 37 placówek.

Sklepy Ziaja mieszczą się głównie na terenie centrów handlowych oraz niekiedy przy ulicach handlowych. Firma planuje dalszy rozwój sieci sprzedaży.

Galeria Askana otwarta w 2007 r. to obiekt o powierzchni 18 tys. mkw GLA, w którym znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów. Do najważniejszych najemców należą: C&A, Top Secret, Promod, Solar, Simple, Stradivarius, multiplex Helios z salami na 1200 osób oraz supermarket Chata Polska.

Caelum Development to irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie, utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce a także na terenie Rumunii.

Wśród inwestycji Caelum znajdują się m.in.: CH Nova Park (Gorzów Wielkopolski), Galeria Askana (Gorzów Wielkopolski), Galeria Młyńska (Racibórz), Wratislavia Center (Wrocław), Galeria Wisła (Płock). Największym realizowanym przez zespół Caelum Development projektem jest wielofunkcyjny kompleks handlowo – rozrywkowy ParkLake Plaza w Bukareszcie w Rumunii (o powierzchni najmu 67 tys. mkw.).