Butik Your New Style
Butik Your New Style

Butik Your New Style, ogólnopolska sieć sklepów z odzieżą typu sport & casual, przeznaczoną dla nastolatek i młodych kobiet obecnie dysponuje siecią 147 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

– Sieć dynamicznie się rozwija. Od kilku lat, co roku przybywa kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt nowych sklepów Butik Your New Style. W ciągu ostatnich 12 miesięcy otworzyliśmy 18 nowych placówek. Na ten rok zaplanowaliśmy otwarcie 25 salonów. Wszystkie będą działały na zasadzie franczyzy – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Agnieszka Falińska – Adamkiewicz, kierownik ds. rozwoju sieci Butik Your New Style.

Sieć Butik Your New Style jest obecna na rynku od 2001 roku. Właścicielem marki jest polska firma Trend & Fashion Group sp. z o.o. Spółka otwiera zarówno salony własne jak i franczyzowe. Obecnie większość sklepów stanowią salony franczyzowe.

Optymalna powierzchnia handlowa sklepu to 70 mkw. Nowe lokale sieci powstają w miastach mających powyżej 30 tys. mieszkańców, w salonach o powierzchni od 60 do 100 mkw. usytuowanych w głównym miejscu handlowym miasta – przy najbardziej uczęszczanych miejskich deptakach lub w galerii handlowej.

Kolekcje Butik Your New Style są dostępne w kilkudziesięciu miastach Polski. Odzież sieci produkowana jest w różnych krajach świata. Marka oferuje nie tylko ubrania, ale też dodatki – paski, czapki oraz torebki.

Spółka Trend & Fashion Group poza tradycyjnymi salonami sprzedaży prowadzi także sklep on-line www.butik.net.pl. Przesyłki wysyłane są w przeciągu 1-2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Sprzedaż produktów on-line odbywa się wyłącznie drogą wysyłkową, dlatego też nie ma możliwości odebrania przesyłki bezpośrednio w siedzibie firmy ani w żadnym ze sklepów stacjonarnych.