Kampania Mexx
Kampania Mexx

W Galerii Korona Kielce zostanie otwarty salon najemcy odzieżowego. 20 marca do grona centrum handlowego dołączy marka Mexx oferująca odzież damską i męską w stylu casual. Będzie to pierwszy sklep tego brandu w regionie świętokrzyskim.

Salon marki znajdzie się na poziome 0 w otoczeniu sklepów Massimo Dutti, Royal Collection oraz Badura. Sklep zajmie powierzchnię 249 mkw. i znajdzie się w nim pełna kolekcja zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Historia firmy Mexx sięga 1970 roku, a marki, roku 1986. Wówczas doszło do połączenia dwóch brandów: Moustache (moda męska) i Emanuelle (moda damska) które połączono do formy MEXX. Dziś, sklepy tej sieci działają w 50 krajach świata i w każdym z nich mają swoją wierną rzeszę odbiorców.

Galeria Korona Kilce oferuje swoim klientom salony: Zara, Reserved, Royal Collection, Bershka, House, Massimo Dutti, Solar, Vistula, Bytom, Oysho, Orsay, Pull&Bear, Camaieu, Tommy Hilfiger, List Roma, Stefanel, Triumph, Caterina, Pepe Jeans, Mohito, Stradivarius, Palmers.

Łącznie w obiekcie na trzech poziomach, na powierzchni blisko 37 tys. metrów kwadratowych znajduje się około 160 lokali handlowo-usługowych. Inwestorem Galerii Korona Kielce jest spółka Libra Project.