Galeria Słoneczna w Radomiu
Galeria Słoneczna w Radomiu

W radomskim centrum handlowym zostanie otwarty sklep z odzieżą dziecięcą marki Coccodrillo. Galeria Słoneczna już podpisała umowę najmu z firmą CDRL SA, właścicielem marki Coccodrillo. Sklep będzie mieścił się na pierwszym piętrze, na powierzchni 56 mkw.

– Systematycznie rozwijamy naszą ofertę skierowaną do rodziców. W Galerii Słonecznej jest już salon z ekskluzywną odzieżą dla dzieci Wójcik, Reserved Kids, 5-10-15, sklep Pompo, gdzie można znaleźć szeroki wybór zabawek, oraz nowoczesny plac zabaw Kinderplaneta. Coccodrillo dołączy do dziecięcych marek już na początku marca br. – mówi Mateusz Janiec, przedstawiciel Galerii Słonecznej.

Coccodrillo zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją odzieży przeznaczonej dla niemowląt i dzieci do lat 14. Sieć Coccodrillo to obecnie około 150 sklepów na terenie Polski i 35 placówek zagranicznych.

Galeria Słoneczna mieści się w centrum Radomia i jest częścią 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego, który obejmuje również aquapark, klub fitness, osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi.

W radomskim centrum handlowym mieszczą się sklepy marek: H&M, C&A, Zara, TK Maxx, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, a także lokale Pizza Hut, Burger King i KFC.

Galeria Słoneczna, której deweloperem jest AIG/Lincoln Polska, dysponuje 42 tys. całkowitej powierzchni najmu i oferuje 1200 miejsc parkingowych.