NoVa Park
NoVa Park

W gorzowskim Centrum Handlowym NoVa Park otwarto multibrandową placówkę BRE Banku, w której obsługiwani będą klienci Multibanku i BRE Banku.

Nowa placówka BRE Banku zlokalizowana w NoVa Park zapewni klientom z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic stały i szybki dostęp do Centrum Usług Finansowych.

Lokal zajmuje powierzchnię 400 mkw. i zlokalizowany jest na parterze, w sąsiedztwie księgarni Matras oraz kawiarni Coffee Plaza.

– Otwarcie multibrandowej placówki BRE Banku w centrum handlowym NoVa Park podyktowane jest dbałością o potrzeby naszych klientów. Naszym priorytetem jest kompleksowa oferta handlowa z szerokim wachlarzem usług, w tym również dostęp do usług finansowych. Nieustannie podejmujemy działania mające na celu uatrakcyjnienie oferty NoVa Park, co przekłada się na większe zainteresowanie klientów naszym obiektem – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Galeria NoVa Park została otwarta w kwietniu 2012 roku. Zlokalizowana jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.Kruk.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.