Finalista konkursu Media Markt
Finalista konkursu Media Markt

Finalista konkursu „Bierz co chcesz! Najdłuższe 150 sekund w Media Markt” w ciągu 2,5 minuty zebrał sprzęt o łącznej wartości ponad 255 tysięcy złotych. Konkurs, który ogłosiła firma wygrał 19-letni student Piotr z Pionek.

Zawodnik ruszył zaplanowaną wcześniej trasą i sukcesywnie donosił na linię mety kolejne produkty. Do wielkiego kosza trafiły m.in: smartfony, tablety, laptopy, konsole do gier i aparaty fotograficzne. Gdy upłynął czas na zakupy, na mecie biegu znajdował się sprzęt elektroniczny o łącznej wartości 255.376.38 zł.

Tym samym pan Piotr pobił rekord finalisty z Hiszpanii, który podczas podobnego biegu został właścicielem sprzętu o wartości 28.144 euro.

– Gratulujemy panu Piotrowi wspaniałego wyniku i dziękujemy za niezwykłe emocje – powiedział Marek Jadłowski, dyrektor Media Markt w Markach. – Okazuje się, że 150 sekund w zupełności wystarczy, by w Media Markt zrobić spektakularne zakupy.

Zgodnie z regulaminem konkursu, cały zebrany w ciągu 150 sekund sprzęt należy do pana Piotra. Media Markt pokryje koszt podatku od nagrody oraz dostarczy wszystkie produkty pod wskazany przez zwycięzcę adres.

Media Markt to największy sprzedawca detaliczny artykułów z zakresu elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszy się założona w 1979 r. firma, należąca do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach.

Każdy dyrektor marketu jest równocześnie udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za ofertę produktową oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing.

Obecnie Media Markt posiada 46 sklepów w Polsce, a ponad 700 w 15 krajach Europy i Azji.