Power 21
Power 21

Spółka Power 21 zajmuje się dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej w dużych obiektach użyteczności publicznej, głównie w galeriach handlowych. Firma działa w oparciu o koncesje udzielone przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Posiada również stosowne taryfy dla usług dystrybucyjnych.

– Staramy się wciąż podnosić jakość naszej obsługi. Zależy nam na tym, by nasi klienci mogli jak najwięcej zaoszczędzić na energii. Stale inwestujemy w najnowsze rozwiązania IT, ponieważ istotne jest to, by korzystać z nowoczesnych technologii. Właśnie zakupiliśmy specjalistyczny system do odczytu danych pomiarowo-rozliczeniowych – mówi Magdalena Walędziak, specjalista ds. marketingu w firmie Power 21.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w centrum handlowym Askana w Gorzowie Wielkopolskim w 2007 roku. W dniu dzisiejszym obsługuje dodatkowo m.in. Galerię Wisła w Płocku, Galerię Młyńską w Raciborzu, Galerię Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim. Wśród 400 najemców, z którymi ma zawarte umowy kompleksowe dotyczące sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucyjnych, znajdują się zarówno lokalni najemcy, jaki i duże firmy sieciowe.

Podjęcie współpracy z Power 21 jest korzystne zarówno dla właściciela obiektu przede wszystkim ze względu na podniesienie wartości nieruchomości poprzez dodatkowe wpływy z tytułu dzierżawy sieci oraz przychodu z tytułu umowy serwisowej, jak i dla najemców zapewniając im możliwość zakupu energii na wolnym rynku w myśl zasady T.P.A.

Szacowane dodatkowe przychody właścicieli, którzy decydują się na podpisanie z Power 21 kontraktu, wynoszą nawet kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, w zależności od wielkości obiektu, liczby najemców oraz zużycia energii elektrycznej.