Odzież dziecięca
Odzież dziecięca

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz dołącza sklep z ekskluzywnymi ubraniami dziecięcymi i młodzieżowymi – Niños. Otwarcie sklepu o powierzchni blisko 65 mkw. odbędzie się 1 marca 2013 roku.

Niños oferuje produkty dziecięce hiszpańskiej marki Mayoral, która na rynku działa 70 lat. Jest to wiodąca w swojej branży firma na Półwyspie Iberyjskim. Kolekcje Mayoral są skierowane do dzieci i młodzieży w wieku od 1-15 lat. W ofercie sklepu Niños znajdą się ubrania, obuwie i inne akcesoria.

Niños to nowość na bydgoskim rynku.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz oferuje ponad 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Galeria mieści się przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Ofertę uzupełniają hipermarket i stacja benzynowa Auchan, Leroy Merlin oraz Decathlon. Centrum Handlowe posiada parking na 2500 miejsc, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych. Kompleks został otwarty w listopadzie 2001 roku, należy do Immochan.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan.

W Polsce Immochan posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan uzupełniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.