NoVa Park
NoVa Park

W połowie lutego 2013 roku gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park zyskało dwóch nowych najemców – marki odzieżowe Stradivarius i Bershka, znajdujące się w portfolio Grupy Inditex.

Otwarcie salonów zaplanowano na maj 2013 roku. Sklep Bershka w NoVa Park będzie pierwszym salonem marki w Gorzowie Wielkopolskim.

Salon Stradivarius zajmie powierzchnię ponad 380 mkw., a Bershka wynajęła powierzchnię ponad 660 mkw.

– Cieszymy się, że marki należące do największej firmy odzieżowej na świecie będą dostępne dla klientów naszego centrum handlowego. Potwierdza to fakt, że NoVa Park jest niezmiennie interesującym miejscem dla najemców. Jesteśmy pewni, że oferta nowych salonów modowych przypadnie do gustu klientom lubiącym nowoczesne marki, które wyznaczają najnowsze trendy odzieżowe – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Otwarcie nowych salonów w NoVa Park odbędzie się do połowy maja 2013 roku. Zarówno Stradivarius, jak i Bershka zlokalizowane będą na parterze centrum.

NoVa Park to największe centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim. Obiekt oddano do użytku 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowany jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych.

Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.Kruk.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.