Bielizna
Bielizna

Na 1 marca zaplanowano otwarcie nowego salonu z bielizną La Vantil w Millenium Hall. Salon znajdzie się na 1 poziomie i zajmie 110 mkw. powierzchni.

Właściciel sieci La Vantil – firma JS sp. z o.o. otwiera zarówno salony własne jak i franczyzowe. Powierzchnia butików to 80 do 200 mkw.

– Na ten rok zaplanowaliśmy otwarcie od 5 do 7 nowych lokali i od początku roku dynamicznie realizujemy ten plan. Nowe salony działają już  w Poznaniu w Factory Outlet, w CH M1 w Markach pod Warszawą, a teraz otwieramy salon w Millenium Hall. W przygotowaniu kolejne otwarcia – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Marek Trybuchowicz odpowiedzialny za ekspansję sieci, JS sp. z o.o.

Firma JS sp. z o.o. od 1991 roku prowadzi sprzedaż hurtową bielizny, rajstop, skarpet oraz odzieży. Obecnie sieć tworzy 21 lokali, 9 z nich to salony własne, a 12 franczyzowych. Butiki La Vantil znajduja się m.in. w Galerii Słonecznej w Radomiu, Galerii Piastów w Legnicy, Galerii Olimp w Lublinie i w Galerii Korona w Kielcach.

– Najlepsze lokalizacje dla naszych salonów własnych to najlepsze centra i galerie handlowe w dużych miastach mających powyżej 150 tys. mieszkańców. Z kolei salony franczyzowe jesteśmy gotowi otwierać w mniejszych miejscowościach, powyżej 30 tys. mieszkańców – dodaje Trybuchowicz.

Marka La Vantil oferuje wyroby znanych krajowych firm bieliźniarskich m.in. Ava, Gaia, Kinga, Nipplex, Gatta, Mona, Gabriella, Gorsenia, Esotiq&Henderson, Cornette. W ofercie sklepów znajduje się szeroki wybór bielizny damskiej, męskiej, rajstop, pończoch, skarpet, legginsów, szlafroków, piżam, kostiumów kąpielowych i wielu innych.

W sklepach dostępna jest również bielizna specjalistyczna: modelująca, korygująca, bielizna przeznaczona dla mam karmiących oraz kobiet w ciąży.

Millenium Hall ma 56 tys. mkw. powierzchni GLA. Jest to pierwsze regionalne centrum kulturalno-handlowe na Podkarpaciu. W ofercie obiektu znajduje się 250 sklepów.

Główni najemcy to: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House), Max Mara Weekend, Toys”R”US, Media Expert, Multikino, Piotr i Paweł, Stowarzyszenie Siemacha.

Deweloperem projektu jest spółka Develop Investment. Millenium Hall zarządza firma DTZ.