CH Auchan Bydgoszcz
CH Auchan Bydgoszcz, Immochan

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz dołącza Aquael Zoo. Sklep o powierzchni ponad 91 mkw. zostanie otwarty 2 marca.

Aquael Zoo to jedna z największych sieci salonów zoologicznych w Polsce. Sieć profesjonalnych salonów z artykułami zoologicznymi istnieje na rynku od 2009 roku. Marka Aquael Zoo stale się rozwija i poszerza swoją ofertę. Obecnie liczy 19 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy. Sklep w CH Auchan w Bydgoszczy będzie 20. na mapie Polski.

Sklepy sieci Aquael Zoo oferują ponad 34 tys. produktów do hodowli i pielęgnacji psów, kotów, gryzoni, królików, ptaków ozdobnych oraz ryb akwariowych. Na ponad 91 metrach kwadratowych powierzchni miłośnicy zwierząt znajdą różnego rodzaju specjalistyczne karmy i akcesoria dla swoich pupilów. Artykuły pochodzą od dostawców wiodących na rynkach, zarówno krajowym, jak i zagranicznych. Salon posiada również kompletną ofertę żywych zwierząt.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz ma ponad 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Galeria mieści się przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Ofertę szybkich zakupów uzupełnia hipermarket i stacja benzynowa Auchan, Leroy Merlin oraz Decathlon. Centrum Handlowe posiada parking na 2500 miejsc, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych. Kompleks został otwarty w listopadzie 2001 roku i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiada również bezpłatny plac zabaw dla dzieci.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach świata, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto.