Wizualizacja marcredo Center Kutno

Spółka elbfonds Development podsiała umowę najmu z właścicielem sieci Media Expert. Sklep o powierzchni o 875 mkw. powstanie w marcredo Center Kutno.

Marcredo center Kutno będzie centrum handlowym o powierzchni całkowitej około 18,7 tys. mkw. Natomiast powierzchnia najmu wyniesie ok. 16.tys.mkw. W centrum znajdą się operator spożywczy, sklepy znanych polskich i zagranicznych marek, sklep typu Dom i Ogród, sklep z elektroniką użytkową, restauracje i kawiarnie. Otwarcie centrum przewidziane jest na I kwartał 2014.

Nazwa marcredo Center oznacza nowoczesne nieruchomości handlowe cieszące się popularnością na arenie krajowej i międzynarodowej. Centra marcredo dzięki swojej strukturze najemców zaspokajają codzienne potrzeby klientów. Wszystkie centra marcredo muszą spełnić takie same wymagania. Są nimi: dobra lokalizacja, solidna konstrukcja, duża liczba miejsc parkingowych oraz wysoka rozpoznawalność.

Elbfonds Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest spółką deweloperską, obsługującą i wspierającą wszystkie, realizowane przez spółki Grupy elbfonds, przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze nieruchomości komercyjnych. Elbfonds Development w ciągu najbliższych czterech do sześciu lat planuje zainwestować w Polsce 600 mln euro. W ramach tej inwestycji powstać ma do 40 obiektów handlowych w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców.