Studio taneczne Iskra działa w poznańskiej Galerii Malta od 18 lutego 2013 roku. Jest to pierwszy ośrodek tej szkoły tańca w Poznaniu i w Wielkopolsce.

– Nasi klienci cenią sobie fakt, że galeria – obok innych funkcji – zapewnia im także rekreację na najwyższym poziomie. Zajęcia oferowane przez studio Iskra są przeznaczone dla osób, dla których taniec jest pasją i najlepszą formą spędzania wolnego czasu, jak i tych, dla których jest on sposobem na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Co najważniejsze oferta studia jest kompleksowa i obejmuje wszystkie grupy wiekowe – dzieci, młodzież i dorosłych, mówi Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta.

Studio tańca Iskra oferuje zajęcia taneczne i fitness. Wśród propozycji studia znajdują się lekcje baletu dla najmłodszych oraz szeroka gama tańców nowoczesnych. W ramach zajęć łączących taniec z fitnessem studio oferuje m.in. taniec brzucha oraz zumbę.

Galeria Malta to centrum handlowo-rozrywkowe zlokalizowane w zachodniej Polsce. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. oferuje 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, klub fitness Pure Jatomi oraz liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy skrzyżowaniu ulic Abpa A. Baraniaka i Katowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego.

Obiektem zarządza firma Neinver.