Atrium Mosty
Atrium Mosty

W maju 2013 roku do grona najemców centrum handlowego Atrium Mosty dołączy salon sportowy Martes Sport. Lokal będzie miał 400 mkw. powierzchni. Będzie to pierwszy salon tej marki w Płocku i trzeci, po Włocławku i Ciechanowie, w najbliższym regionie.

– W 2013 roku planujemy intensywny rozwój naszej sieci . W ubiegłym roku otworzyliśmy 18  sklepów, cała sieć liczy łącznie 45 sklepów, tylko na przełomie pierwszego i drugiego kwartału chcemy otworzyć pięć nowych salonów, a w przeciągu całego roku planujemy łącznie 20 otwarć. O naszej pozycji, jako jednego z liderów w branży sportowej, świadczą też liczne wyróżnienia, m.in. Laur Konsumenta czy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej – mówi Tomasz Barchański, dyrektor ds. ekspansji Martes Sport sp. z o.o.

Martes Sport to wielkopowierzchniowe sklepy, z markowymi artykułami sportowymi przeznaczonymi do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin. Oferta tej marki skierowana jest zarówno do wytrawnych sportowców, jak i do amatorów.

W najbliższym czasie do grona najemców centrum dołączą również salony modowe: Carry, Wall Street i Sinsay których otwarcie planowane jest jeszcze w pierwszym kwartale tego roku, lub na początku drugiego kwartału. Nowe sklepy dołączą, m.in. do takich marek jak: Camaieu, Cropp, Cubus, House, Mohito, Reserved, Tatuum czy Lavard.

W związku z przynależnością do portfolio Atrium Poland Real Estate Management oficjalnie obowiązującą nazwą centrum handlowego przy ul. Tysiąclecia 2 a jest nazwa Atrium Mosty.

Centrum handlowe Atrium Mosty jest zlokalizowane przy ul. Tysiąclecia, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Wśród głównych najemców obiektu znajdują się m.in.: supermarket Piotr i Paweł, salony marek: Reserved, CCC, Deichmann, Takko Fashion, Wojas oraz sklep elektroniczny Mediaexpert.

Atrium jest właścicielem 155 obiektów handlowych. Działa przede wszystkim na terenie Polski,  Republiki Czeskiej,  Słowacji i  Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i Łotwie.

W Polsce Atrium posiada 21 działających centrów handlowych ( m.in. Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku). Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.