Cynamonki
Cynamonki

W Galerii Słonecznej w Radomiu powstają nowe sklepy i punkty usługowe. W lutym 2013 roku do grona najemców dołączyły takie sieci jak Carte d’Or, Citibank Handlowy, Peggy Sage oraz Cynamonki.

Lodziarnio-kawiarnia Carte d’Or zajęła lokal o powierzchni ok. 100 mkw., na powierzchni ok. 10 mkw., powstał punkt Citibanku, Cynamonki oferujące kawę, herbatę, soki i ciastka zajęły ok. 25 mkw., a punkt z kosmetykami Peggy Sage ok. 10 mkw.

Wkrótce oferta radomskiego centrum handlowego poszerzy się także o salon z odzieżą dla nastolatek Sinsay(nowa marka LPP SA), sklep z asortymentem dla dzieci Coccodrillo, punkt z produktami do stylizacji paznokci Świat Paznokci, punkt T-Mobile oraz punkt jubilerski Gold Buyers.

– Galeria Słoneczna jest największym i najlepiej rozwijającym się obiektem tego typu w regionie. W dalszym ciągu obserwujemy bardzo duże zainteresowanie naszym projektem, dlatego też w najbliższych miesiącach możemy spodziewać się kolejnych, nowych najemców – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Tomasz Michalczyk, odpowiedzialny za wynajem powierzchni w Galerii Słonecznej.

Galeria Słoneczna mieści się w centrum Radomia i jest częścią 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego. Obejmuje on również Aquapark, klub fitness Life, kompleks saun SaunaKlub, osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park – z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi.

W radomskim centrum handlowym mieszczą się takie marki jak Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, Home&You, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, Pizza Hut, Burger King i KFC.

Obiekt ma 42 tys. mkw. powierzchni całkowitej, 1,2 tys. miejsc parkingowych. Deweloperem jest AIG/Lincoln Polska.