Silesia City Center
Silesia City Center

W Silesia City Center przybywa salonów z wyposażeniem wnętrz. Do najemców, największego centrum handlowego na Śląsku, dołączyła właśnie Zara Home – marka stworzona przez hiszpańską grupę odzieżową Inditex.

Salon o powierzchni aż 431,88 mkw. powstał przy al. Katowickiej. Obok Home&You, Almi Decor i Duki. Jest to 12 sklep z akcesoriami wyposażenia domu w Silesii i pierwszy w województwie śląskim.

– Zara Home wzbogaca ofertę Silesia City Center o kolejny salon oferujący wysokiej jakości akcesoria do dekoracji wnętrz. Jej obecność w centrum jest także odpowiedzią na oczekiwania klientów Silesii. Od kilku miesięcy obserwujemy bowiem rosnące zainteresowanie salonami oferującymi elementy wyposażenia domu – mówi Ilona Szafer, dyrektor działu wynajmu Silesia City Center.

W ofercie sklepu można znaleźć szeroki wybór akcesoriów sypialnianych, kuchennych i łazienkowych, a także tekstylia. Sieć Zara Home działa w 27 krajach, w których ma ponad 280 sklepów. Ponad 70 proc. oferty sklepu stanowią tekstylia służące do dekoracji sypialni, stołów i łazienki.

Nowy salon w Silesii pojawia się w wyniku trwającej od początku 2012 roku rekomercjalizacji obiektu.

Silesia City Center to największe na Górnym Śląsku i w Zagłębiu centrum handlowo–rozrywkowe. Na powierzchni 86 tys. mkw. znajdują się sklepy takich marek jak: Calvin Klein Jeans, Burberry, La Mania czy Van Graaf. Oferta Silesia City Center to ponad 300 sklepów, punktów usługowo–handlowych, kawiarni i restauracji. W centrum znajduje się także największa w regionie strefa rozrywki z kinem Cinema City, fitness clubem i siłownią Pure oraz restauracjami Sicilia i Bierhalle.