Atrium Reduta
Atrium Reduta

W lutym 2013 roku w warszawskim centrum handlowym Atrium Reduta uruchomiono sklep dla dzieci Toys Box. Z początkiem marca centrum wzbogaci się również o lokal Organic Farma Zdrowia, oferujący naturalne i ekologiczne produkty żywnościowe.

Salon Toys Box ma ponad 350 mkw. powierzchni handlowej podzielonej na cztery strefy – dla dziewczynek, chłopców, niemowląt i z zabawkami edukacyjnymi.

Nowy sklep Organic Farma Zdrowia zajmie 66 mkw. i oprócz naturalnych artykułów spożywczych oraz napojów, zaoferuje ekologiczne kosmetyki, środki czyszczące oraz alkohole, takie jak np.: miody pitne, ekologiczne piwa i wina, piwa niepasteryzowane, nalewki naturalne i ekologiczne.

W ostatnim czasie do grona najemców Atrium Reduta dołączyły również: restauracja Subway, Cukiernia Sowa, Salad Story, salon z modą męską Wall Street, sklep sportowy 4F i lokal dla miłośników cygar – Traficco. Na początek kwietnia zaplanowano w Reducie otwarcie pierwszego salonu w Warszawie marki SinSay.

Centrum Handlowe Atrium Reduta położone jest przy Alejach Jerozolimskich. Na powierzchni ponad 27 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 140 sklepów i punktów usługowych. Wśród najemców są m.in. Carrefour, Camaieu, Carry, CCC, Cropp, Cubus, Diverse, Duka, Ecco, Empik, Esprit, RTV Euro AGD, H&M, Home & You, House, Humanic, Jacqueline Riu, KappAhl, perfumeria Marionnaud, Mohito, Mothercare, Orsay, Peek&Cloppenburg, Reserved, Rossmann, Sephora, Springfield, Swiss, Tchibo, Top Secret, Triumph, Venezia. Dla klientów centrum przeznaczono ponad 1,6 tys. miejsc parkingowych.

Właścicielem obiektu jest Atrium European Real Estate Limited. Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski,  Republiki Czeskiej,  Słowacji i w Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i Łotwie. Spółka ma siedzibę na wyspie Jersey i jest notowana na dwóch giełdach: wiedeńskiej i amsterdamskiej Euronext pod symbolem ATRS.