Galeria Mazovia
Galeria Mazovia

Galeria Mazovia w Płocku pozyskała nowego najemcę – markę odzieżową Orsay. Salon Orsay przechodzi do Galerii Mazovia z konkurencyjnej Galerii Wisła. Nowo otwarty sklep zajmie powierzchnię ok. 200 mkw. i poszerzy ofertę Galerii o kolekcje przeznaczone dla młodych kobiet.

Galeria Mazovia w 2012 roku osiągnęła 14 proc. wzrost obrotów i 13 proc. wzrost odwiedzalności w stosunku do roku 2011. Dobre wyniki, zdaniem zarządu, osiągnięto dzięki starannie dobranej ofercie najemców oraz ciekawym propozycjom wydarzeń eventowych.

– Centra handlowe zmieniają się – pojawiają się nowe sklepy, z innymi klienci muszą się pożegnać. Staramy się budować naszą ofertę komercyjną, dbając o to, by do naszego centrum wprowadzać marki, na które czekają płocczanie. W roku 2013 postawimy na dalszy rozwój Galerii Mazovia, poprzez jej częściową rekomercjalizację. W najbliższym czasie pojawią się nowe, uznane marki, w większości unikalne w skali miasta i regionu. Cieszy nas również to, że wyniki uzyskane w pierwszym miesiącu 2013 roku potwierdzają, stabilny trend wzrostowy naszego centrum handlowego. Marka Orsay jest znana i cieszy się wśród kobiet dużym uznaniem. Oferuje modne kreacje w bardzo korzystnej cenie, dlatego jestem przekonany, że będzie to ulubiony salon wielu młodych płocczanek – mówi Krzysztof Kopytowski, dyrektor Galerii Mazovia

W najbliższym czasie grono najemców centrum powiększy się o kolejne unikalne marki w skali Płocka.

Galeria Mazovia to galeria handlowa o powierzchni całkowitej około 54,5 tys. mkw. w tym 28 tys. mkw. powierzchni najmu. W obiekcie znajduje się ponad 110 salonów znanych polskich i międzynarodowych marek , m.in. Zara, Stradivarius, H&M,  Media Markt, Grupa LPP oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne.

Inwestorem obiektu jest Lewandpol sp. z o. o.