Sklep KiK

Sieć dyskontów sygnowanych logo marki KiK otworzyła kolejny sklep na terenie Polski. Nowy salon KiK mieści się w Galerii Millenium Hall w Rzeszowie  i oferuje odzież, dodatki, biżuterię oraz zabawki i tekstylia domowe.

Sieć KiK tworzy obecnie ponad 3,2 tys. sklepów, rozlokowanych w 8 krajach Europy: w Niemczech, Austrii, Czechach, na Słowacji, w Chorwacji oraz na Węgrzech, w Słowenii i Polsce. Do końca 2013 roku właściciel marki planuje poszerzyć liczbę dyskontów na terenie Polski i otworzyć 50 kolejnych sklepów.

Rzeszowski KiK w Galerii Millenium Hall to 19. sklep tej sieci na terenie Polski. Nowo otwarty sklep mieści się na powierzchni 420 mkw.

KiK Textil sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów tekstyliów na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3,2 tys. sklepów.

KiK Textil sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób chcących nabyć markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

Millenium Hall to centrum kulturalno-handlowe na Podkarpaciu. Powierzchnia centrum to ponad 56 tys. mkw. (GLA), na której znajduje się ponad 200 sklepów. Głównymi najemcami są: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House), MaxMara Weekend, Toys”R”US, Media Expert, Multikino, Piotr i Paweł, Stowarzyszenie Siemacha. Deweloperem projektu jest spółka Develop Investment.W Millenium Hall znajduje się także przestrzeń  kultury i rozrywki m.in. Millenium Hall Square oraz Europejska Galeria Sztuki.