Ostatnio do grona najemców toruńskiego Atrium Copernicus dołączy salon Home & Gifts. Sklep wzbogaci ofertę centrum handlowego o asortyment do wystroju wnętrz i dodatki dla domu.

Home & Gifts zajmie ponad 30 mkw. na parterze centrum. W asortymencie sklepu znajdą się m.in.: artykuły dekoracyjne dla domu, meble, oświetlenie, zegary, porcelana, ceramika i szkło użytkowe. Miłośnicy tworzenia w swoim domu wyjątkowej atmosfery znajdą tam również bogatą ofertę tkanin, świec i zapachów.

Home & Gifts uzupełni ofertę wystroju wnętrz i dodatków dla domu w Atrium Copernicus, którą reprezentuje również salon Home & You.

Atrium Copernicus to nowoczesne centrum handlowe o powierzchni najmu 30 tys. mkw., w którym głównym najemcą jest hipermarket Real o powierzchni ponad 11,3 tys. mkw. Ponadto w galerii znajdują się sklepy znanych marek m.in. Deichmann, H&M, Empik, Gino Rossi, perfumeria Douglas, Media Markt. Na terenie obiektu dostępny jest parking na 850 miejsc.

Atrium jest właścicielem 155 obiektów handlowych. Działa przede wszystkim na terenie Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i Łotwie.

W Polsce Atrium posiada 21 działających centrów handlowych ( m.in. Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku). Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.