Wizualizacja Galerii Veneda

W pierwszym hipermarkecie sieci Tesco w Łomży, który zostanie otwarty w wybudowanej przez spółkę Echo Investment Galerii Veneda, będzie można robić zakupy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Zatrudnienie w łomżyńskim hipermarkecie Tesco Extra znalazło 125 osób. Obecnie trwają ostatnie przygotowania do otwarcia. Galeria Veneda ruszy 7 marca br. o godz. 15. W tym dniu na klientów czekać będzie wiele niespodzianek. Większość sklepów i punktów usługowych przygotuje też specjalne rabaty i atrakcyjne promocje.

W hipermarkecie Tesco Extra w Galerii Veneda znajdzie się ponad 30 tysięcy produktów, a także stoiska z odzieżą i akcesoriami marki F&F. Hipermarkety Tesco Extra powstają w Polsce od dwóch lat, istnieją obecnie w 17 miastach, m.in. w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Lublinie. W kwietniu odbędzie się otwarcie pierwszego Tesco Extra w Warszawie.

Galeria Veneda powstaje w centrum Łomży, u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. Obiekt dysponuje całkowitą powierzchnią 40 tys. mkw. z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. Zakupy będzie można zrobić również w sklepach takich marek jak m.in. RTV Euro AGD, Reserved, House, Cropp Town, Mohito, Sinsay, CCC, Rossmann, Orsay, Deichmann, Martes Sport, Apart, 4F, Zabawkowy Raj. Galeria będzie dysponować parkingiem na 600 miejsc.

Generalnym wykonawcą Galerii Veneda jest Instal Białystok. Projekt architektoniczny Galerii Veneda powstał w warszawskiej pracowni projektowej Mąka Sojka Architekci we współpracy z zespołem architektów Echo Investment.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Firma zrealizowała 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.