Do grona najemców Galerii Mazovia w Płocku dołączy marka Bershka, która należy do hiszpańskiej grupy odzieżowej Inditex. Salon zajmie powierzchnię 550 mkw. Inditex po raz kolejny wybiera Mazovię, a Bershka obok Zary i Stradivariusa, poszerzy ofertę Galerii o kolekcje dla młodych ludzi.

Popularność Galerii Mazovia wśród klientów regionu, ma bezpośrednie przełożenie na doskonałe wyniki obiektu. Galeria w 2012 roku osiągnęła wzrost obrotów o 14 proc. i odwiedzalności o 13 proc. w stosunku do roku 2011.

Galeria Mazovia w dosyć szybkim tempie poszerza grono swoich najemców o najlepsze marki, spełniając w ten sposób oczekiwania swoich klientów – powiedział Krzysztof Kopytowski, dyrektor Galerii Mazovia. – Początek silnej rekomercjalizacji naszego centrum jest wynikiem zarówno doskonałych osiągnięć, jak również potrzeb płockiego rynku. Jestem przekonany, że marka Bershka przeznaczona dla znawców aktualnych trendów, spotka się z entuzjastycznym odbiorem i będzie jednym z najczęściej odwiedzanych salonów. Sklep posiadać będzie zróżnicowane strefy, przeznaczone do eksponowania linii produktów oferowanych przez Bershka. W salonie oprócz ubrań dla kobiet i mężczyzn znaleźć można będzie różnego rodzaju dodatki i obuwie – dodał Krzysztof Kopytowski.

Galeria Mazovia to galeria handlowa o powierzchni całkowitej około 54,5 tys. mkw. w tym 28 tys. mkw. powierzchni najmu. W obiekcie znajduje się ponad 110 salonów znanych polskich i międzynarodowych marek , m.in. Zara, Stradivarius, H&M,  Media Markt, Grupa LPP oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne.

Inwestorem obiektu jest Lewandpol sp. z o. o.