Wizualizacja CH Auchan Łomianki

W Centrum Handlowym Auchan w Łomiankach pojawi się salon z wyposażeniem wnętrz i dodatkami do domu Home&You. Sklep nowego najemcy należący do firmy LPP TEX SA o powierzchni 316 mkw. zostanie otwarty wiosną, wraz z drugą częścią centrum handlowego.

Marka Home&You, należąca do LPP TEX S.A. powstała w 2006 roku. Obecnie to największa sieć sklepów z wyposażeniem wnętrz w Polsce, a swoje produkty oferuje w 5 krajach: Polsce, Estonii, Czechach, Rosji i na Ukrainie. W ofercie sklepu znajdują się akcesoria i tkaniny do wykończenia mieszkań i domów. Jest to propozycja dla osób poszukujących nowych pomysłów i inspiracji.

Centrum Handlowe Auchan to jedyne miejsce w podwarszawskich Łomiankach i okolicy, które posiada komplementarną ofertę handlowo-usługową dla mieszkańców. Obecnie w Centrum Handlowym oprócz hipermarketu Auchan znajdują się wiodące marki ubraniowe i obuwnicze. Ofertę 50 sklepów uzupełniają salony jubilerskie, księgarnie i punkty gastronomiczno-usługowe. Po otwarciu drugiej fazy inwestycji w galerii handlowej będzie 100 sklepów i punktów usługowych.

Wśród dotychczasowych najemców CH Auchan Łomianki są już m.in. Camaieu, Empik, CCC, Wojas, Ryłko, Symbiosis, Centro, Kari, Vistula/Wólczanka, Bytom, Orsay, Promod, Calzedonia, Intimissimi, Sephora, Yves Rocher, Inglot, Frederic Moreno, Lynx Optique, Barakuda, Kruk, Jubitom, Cukiernia Sowa, Flunch, Claire’s, Tiger, Matras, Aquael Zoo, a wśród najemców nowej części galerii, m.in. H&M, Reserved i Mohito.

Powierzchnia najmu Centrum Handlowego Auchan Łomianki to 33,6 tys. mkw. Dla klientów przygotowano 1820 miejsc parkingowych. Centrum znajduje się przy trasie wyjazdowej z Warszawy, przy drodze krajowej nr 7. Galeria obejmuje zasięgiem północne dzielnice Warszawy: Bielany, Żoliborz, Białołękę oraz Łomianki i rejon podmiejski północnej części Warszawy.Centrum Handlowe Auchan Łomianki mieści się przy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. W ofercie galerii znajdują się modne butiki odzieżowe, z obuwiem, perfumeria, księgarnie, punkty usługowe oraz gastronomiczne. Ofertę CH Auchan Łomianki wzmacnia hipermarket Auchan.

Obiekt działa od 2012 roku i liczy obecnie 50 butików. Od wiosny 2013 roku, po zakończeniu II etapu inwestycji, klienci będą mieli do dyspozycji prawie 100 sklepów. Centrum zostanie wyposażone w wiele nowoczesnych udogodnień, między innymi w podwieszony pod sufitem okrągły ekran LED (tzw. ring screen), na którym będą wyświetlane m.in. informacje o wydarzeniach w CH oraz interaktywne plany galerii, pozwalające szybko zlokalizować szukane miejsce. W specjalnej strefie wypoczynku klienci znajdą m.in. nowoczesną czytelnię realizującą ideę bookcrossingu. Niektóre z książek dostępnych na miejscu, będzie można zabrać ze sobą do domu. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. Najmłodszym galeria udostępni przestrzeń zabawy, na którą składać się będzie darmowy plac zabaw oraz interaktywna podłoga.