Galeria Veneda
Galeria Veneda

Realizowana przez spółkę Echo Investment Galeria Veneda zostanie otwarta w czwartek, 7 marca o godz. 15. Galeria znajduje się w Łomży, u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. Obiekt dysponuje całkowitą powierzchnią 40 tys. mkw. z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem.

Zakupy w nowym centrum handlowym będzie można zrobić m.in. w hipermarkecie Tesco Extra, sklepach RTV Euro AGD, Reserved, House, Cropp Town, Mohito, CCC, Rossmann, Orsay, Deichmann, Martes Sport, Apart, 4F i Zabawkowy Raj.

W Galerii Veneda zostanie otwarty także sklep najnowszej marki polskiej grupy odzieżowej LPP – Sinsay.

Echo Investment przygotowało dla klientów obiektu parking oferujący 600 miejsc postojowych.

Generalnym wykonawcą Galerii Veneda jest Instal Białystok. Projekt architektoniczny Galerii Veneda powstał w warszawskiej pracowni projektowej Mąka Sojka Architekci we współpracy z zespołem architektów Echo Investment.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Firma zrealizowała 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.