Cuprum Arena

Firma Mexx istnieje od 1980 roku, jest jedną z najbardziej liczących się marek na rynku odzieżowym. Obecna jest na trzech kontynentach. W galerii Cuprum Arena w Lubinie otworzy swój salon już w najbliższych tygodniach. Sklep zajmie powierzchnię 320 metrów kwadratowych na poziomie 1.

– Projektanci i styliści brandu kreują ubrania dla kobiet i mężczyzn, dla osób mniej i bardziej aktywnych, takich, które cenią sobie swobodę i tych stawiających na elegancję i biznesowy charakter – powiedziała Ewa Sieńko, manager do spraw marketingu galerii Cuprum Arena w Lubinie.

Cuprum Arena w Lubinie to centrum handlowo-rozrywkowe, które działa od maja 2009 roku. Galeria jest obiektem wielofunkcyjnym pełniącym zarówno rolę handlowo-usługową jak i rekreacyjno- rozrywkową. Na powierzchni niemal 70 tys. mkw. znajduje się 130 sklepów i punktów usługowych, w tym sklepy odzieżowe i obuwnicze, delikatesy spożywcze Alma, sklep RTV-AGD Saturn, klub fitness Pure Jatomi Platinum Fitness z basenem, multipleks Helios z pięcioma salami (również z możliwością projekcji filmów w 3D), salony z wyposażeniem wnętrz , salony jubilerskie, pralnia, salon fryzjerski, centrum biurowe.

Istnieje tu również pierwszy w Polsce salon kibica, oferujący pamiątki i gadżety klubu Zagłębia Lubin oraz bilety na wszystkie imprezy sportowe i rozrywkowe organizowane na miejscowym stadionie.

Inwestorem Cuprum Areny poprzez spółkę zależną jest Dariusz Miłek, prezes spółki CCC SA, polski przedsiębiorca, twórca marki obuwniczej oraz sieci handlowej CCC.