Wizualizacja Atrium Felicity

Martes Sport poszerzy ofertę sklepów sportowych, a Diverse – modowych, w lubelskim centrum handlowym Atrium Felicity. Salony marek: H&M, Carry i CCC zdecydowały się na znaczące powiększenie pierwotnie planowanej powierzchni swoich lokali.

Atrium Felicity jest już skomercjalizowane w blisko 82 proc., uwzględniając list intencyjny z salonem Media Saturn. Otwarcie obiektu jest planowane na koniec tego roku.

W Atrium Felicity Martes Sport zajmie 350 mkw. powierzchni. Będzie to pierwszy salon tej marki w Lublinie i trzeci, po Świdniku i Zamościu, w regionie. Ofertę sportową w centrum będzie można znaleźć również w salonach takich marek jak: Intersport, Adidas, czy Nike, a wielbiciele tego typu aktywności będą mogli skorzystać z klubu Pure Jatomi Fitness.

Diverse w Atrium Felicity zajmie powierzchnię 195 mkw. Salon ten poszerzy ofertę modową centrum, którą na chwilę obecną reprezentują takie marki jak m.in.: H&M, Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti, Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay, Cubus, Carry, czy New Yorker.

– Najemcy dostrzegają potencjał Atrium Felicity, o czym świadczy fakt, że decydują się na powiększanie pierwotnie zakładanej powierzchni swoich lokali – mówi Barbara Pryszcz, Chief Operating Officer Atrium Poland Real Estate Management – Salon H&M będzie większy o ponad 200 mkw. niż planowano i zajmie prawie 2 tys. mkw. powierzchni. Carry zdecydowała się na blisko dwukrotnie większy sklep o powierzchni ponad 1,1 tys. mkw., a salon CCC powiększy się trzykrotnie i zajmie ponad 700 mkw.

Wśród punktów usługowych w Atrium Felicity pojawi się również pralnia znanej sieci 5aSec, o powierzchni blisko 60 mkw. Klienci centrum będą mogli skorzystać również z usług optyka, biura podróży, punktu naprawy obuwia i kantoru.

Atrium Felicity będzie centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu galerii wyniesie 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa i ul. Grygowej.

W Polsce Atrium dysponuje 21 działającymi obiektami handlowymi. Są to m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile oraz Atrium Plejada w Bytomiu. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej.