CH Arkadia
CH Arkadia

Największa w Polsce restauracja sieci Zapiecek poszerzyła ofertę gastronomiczną warszawskiej Arkadii. Lokal o powierzchni 377 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze.

Restauracja posiada ogródek letni na tarasie, z którego będzie można skorzystać w czasie ciepłych dni. Jest to dziewiąta restauracja tej sieci w Polsce.

Restauracja gotowa jest przyjąć 200 gości. W menu Zapiecka znajdują się potrawy tradycyjnej kuchni polskiej: pierogi, mięsa, naleśniki, zupy, tradycyjne napoje, jak kompot z suszu.

Sieć Zapiecek posiada swoje lokale gastronomiczne zarówno w Warszawie, jak i Krakowie. Znajdują się one głównie przy najbardziej uczęszczanych ulicach w centrach miast.

Główną specjalnością restauracji są jednak pierogi  z różnymi farszami , podawane na wiele sposobów, ręcznie lepione i świeżo gotowane na oczach gości. Dania serwowane w Zapiecku przygotowywane są ze świeżych produktów dostarczanych przez polskie gospodarstwa rolne.

Centrum handlowe Arkadia rocznie odwiedza ponad 21 mln klientów. Na 287 tys. mkw. znajduje się prawie 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów, 20 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Drugie piętro centrum przeznaczone jest na część rozrywkową. Mieści się tam multipleks Cinema City z 15 ekranami.

Wśród kluczowych najemców Arkadii znajdują się m.in.: Peek&Cloppenburg, GAP, American Eagle Outfitters, Muji, Reserved, Almi Decor, Zara, Apart, H&M. Na strefę food court w Arkadii składa się około 30 restauracji oraz kawiarni, wśród których znajdują się m.in.: Burger King, Pizza Hut, Wiking, Sphinx, cafe Vincent oraz Pijalnia Czekolady Wedel. Właścicielem CH Arkadia jest firma Unibail-Rodamco.