Sklep Saturn
Sklep Saturn, Saturn

Po sześciu latach funkcjonowania Saturn w CHR Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu został przebudowany i jest obecnie najnowocześniejszym punktem sieci w Polsce. Powierzchnia całkowita zmodernizowanego sklepu wynosi 2870 mkw.  – Zmiany objęły przede wszystkim układ ekspozycyjny marketu, który znajduje się obecnie na jednym poziomie – powiedział Robert Pałucha, Dyrektor marketu.

Działy najchętniej odwiedzane przez klientów zostały powiększone, by podnieść ich atrakcyjność oraz komfort zakupów. Projektując nowy układ sprzedaży dążono do tego, aby klienci czuli się swobodnie i w łatwy sposób mogli dokonać przeglądu oferty (wszystko w zasięgu wzroku). Nowością jest też stworzenie specjalnej strefy usług przed kasami, w której można sprawdzić zakupiony sprzęt oraz załatwić wszelkie sprawy serwisowe.

Saturn to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie Saturn dysponuje ponad 240 marketami w 12 krajach, z czego 18 zlokalizowanych jest w Polsce. Sklepy Saturn oferują asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, a także telewizory, urządzenia audio-wideo, biurowe, AGD i pełną gamę akcesoriów. Poza tym można tam kupić książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., Koenic, ISY i Peaq. Od listopada 2012 roku działa sklep internetowy www.saturn.pl.