CH Atrium Mosty
CH Atrium Mosty

W ostatnim czasie do grona najemców płockiego centrum handlowego Atrium Mosty dołączyły: sieć Pizza Dominium oraz sklep multibrandowy Okay. Zarówno pizzeria, jak i salon modowy są pierwszymi lokalizacjami tych marek w regionie.

Na pierwszym piętrze Atrium Mosty, na powierzchni ponad 200 mkw. pojawiła się Pizza Dominium. Ta dobrze znana sieć restauracji oferuje klientom potrawy kuchni włoskiej, polskiej, tureckiej oraz azjatyckiej.

Do grona najemców centrum w lutym dołączył również sklep multibrandowy Okay. Salon znajduje się na parterze obiektu i zajmuje ponad 40 mkw. powierzchni. Ideą przyświecającą nowej sieci sklepów jest zaoferowanie w jednym miejscu szerokiego asortymentu produktów odzieżowych, obuwniczych oraz jubilerskich różnych producentów. Wśród oferowanych marek można wymienić: Diverse, Autentic Style, Cornette, Madame, Fashion Friends, Tehnnix. Okay oferuje również produkty własnej marki. Sklepy tej sieci wyróżniają się bajkowym designem, oraz charakterystycznymi, kolorowymi manekinami.

W najbliższym czasie do grona najemców centrum dołączą również salony modowe: Carry, Wall Street, Sinsay oraz sklep sportowy Martes Sport.

Centrum handlowe Atrium Mosty położone jest przy ul. Tysiąclecia, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Wśród głównych najemców obiektu znajdują się m.in.: supermarket Piotr i Paweł, salony marek: Reserved, CCC, Deichmann, Takko Fashion, Wojas oraz sklep elektroniczny Mediaexpert.

Atrium jest właścicielem 155 obiektów handlowych. Działa przede wszystkim na terenie Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i Łotwie.

W Polsce Atrium posiada 21 działających centrów handlowych ( m.in. Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku). Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.