Auto-Res
Auto-Res

Diler Fiata, Hyundaia i Alfa Romeo firma Auto-Res jest nowym najemcą w Centrum Handlowym Auchan Krasne. W lokalu o powierzchni blisko 82 mkw. będzie dostępna oferta dilera samochodowego.

– Wizyta w salonie samochodowym może być dla potencjalnego klienta dodatkową fatygą, dlatego dilerzy wymyślają coraz bardziej interesujące i zaskakujące rozwiązania. Auto-Res zdecydował się otworzyć swój punkt tam, gdzie potencjalnych klientów jest sporo – w Centrum Handlowym Auchan Krasne, znanym z nietuzinkowych działań i akcji marketingowych, nocy wyprzedaży, konkursów i akcji charytatywnych, a przede wszystkim z korzystnych warunków oferowanym najemcom – mówi Anna Owczarek z Auto-Resu.

Centrum Handlowe Auchan Krasne mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. W ofercie obiektu jest blisko 30 sklepów i punktów usługowych. Na terenie centrum handlowego mieszczą się także hipermarket Auchan oraz restauracje i kawiarnie. Galeria jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking na 1540 miejsc, w tym 31 dla osób niepełnosprawnych oraz 6 miejsc dla klientów z małymi dziećmi. Obiekt należy do Immochan.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.