Wstępna wizualizacja Poznań City Center
Wstępna wizualizacja Poznań City Center, TriGranit

TriGranit Management podpisał z TK Maxx umowę najmu lokalu w Poznań City Center. Sklep o powierzchni ok, 2,5 tys. mkw. będzie się mieścił na poziomie 0 galerii.

TK Maxx jest siecią odzieżową oferującą markową modę damską i męską z całego świata w atrakcyjnych cenach, obniżonych nawet o 60 proc. względem regularnych cen sprzedaży w salonach firmowych.

– Salon TK Maxx w PCC będzie drugim w Poznaniu, który jest bardzo obiecującym rynkiem dla tego typu sklepów. Doskonała lokalizacja naszego centrum sprawia, że TK Maxx wysoko ocenia potencjał zawartej umowy. Także dla PCC przyjęcie pod swój dach tak renomowanej sieci jest dużą wartością dodaną i ważnym krokiem realizacji polityki tenant mix PCC w kategorii modowej  – mówi Aleksander Kowalski, Leasing Director, TGM, odpowiedzialny za komercjalizację Poznań City Center.

Poznań City Center (PCC) to nowoczesny i elegancki obiekt zlokalizowany w centrum Poznania będący centrum komunikacyjno-handlowym z wielokondygnacyjnym parkingiem na 1 500 miejsc oraz nowymi dworcami PKP i PKS, zintegrowanymi z Poznańskim Szybkim Tramwajem. W maju 2012 oddano do użytku część dworcową o powierzchni 7 tys. mkw, wybudowaną nad torami kolejowymi. Druga część budowanego obiektu, której otwarcie planowane jest jesienią 2013 będzie obejmowała centrum handlowe, dworzec PKS i zaplecze parkingowe. Węzeł komunikacyjny, czyli terminal autobusowy na poziomie gruntu oraz dworzec kolejowy na poziomie +1 połączony będzie komunikacyjnie z poziomami +1 i +2 galerii handlowej o powierzchni 60 tys. mkw. z 250 sklepami i 2 strefami foodcourt. Inwestycja realizowana jest przez TriGranit Development wspólnie z PKP SA i Europa Capital w oparciu o Partnerstwo Publiczno-Prywatne.

TriGranit Management Corporation (TGM) to firma wyspecjalizowana w zarządzaniu nieruchomościami na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, m. in. w takich krajach jak: Węgry, Polska, Słowacja, Chorwacja, Słowenia, Rumunia i Rosja. W portfolio zarządzanych nieruchomości znajdują się: centra handlowe, biura, centra rozrywki, centra edukacyjne, z których korzysta około 50 milionów klientów rocznie. Jako jedna z największych firm w regionie TGM współpracuje z ponad 1500 najemcami. W Polsce TriGranit Management Polska sp. z o.o. zarządza m.in. Bonarka City Center oraz świadczy usługi leasingowe dla projektu Poznań City Center.