Atrium Molo

9 marca w szczecińskim CH Atrium Molo zostanie otwarty salon z ekskluzywną galanterią skórzaną, Marc Pickard. Na powierzchni ponad 130 mkw., sklep zaoferuje bogaty wybór odzieży skórzanej, portfeli, pasków, toreb damskich i męskich, butów oraz naturalnych futer.

Marc Pickard to sieć salonów oferujących najwyższej jakości galanterię skórzaną, producentów takich jak: Adax, Brothers, Samsonite, Paters, Wojowodzic, Titan, Delsey, Puccini, Carmen, Panda oraz Venezia.

Pierwszy salon Marc Pickard powstał w Szczecinie w 1996 roku, od tego czasu sieć tej marki systematycznie się rozrasta. W chwili obecnej posiada ona swoje salony w największych centrach handlowych na terenie Zachodniej Polski.

Atrium jest właścicielem 155 obiektów handlowych. Działa przede wszystkim na terenie Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i Łotwie.

Atrium Molo jest nowoczesnym, dwupoziomowym centrum handlowym, zlokalizowanym przy ul. Mieszka I, w dzielnicy Pomorzany. Wśród głównych najemców Atrium Molo znajdują się m.in.: supermarket Carrefour, sklep elektroniczny Media Markt oraz salony takich marek jak: H&M, Reserved, CCC, Deichmann, TK Maxx, Cubus, New Yorker, House, Douglas i Home&You. Do dyspozycji klientów Atrium Molo jest 860 miejsc parkingowych.