Salon Bershka
Salon Bershka

TriGranit Management podpisał umowy najmu powierzchni handlowej w Poznań City Center z Grupą Inditex. Umowa obejmuje lokale dla trzech marek: Bershka, Stradivarius oraz Pull&Bear, o łącznej powierzchni ponad 1860 mkw.

Grupa Inditex to największa firma odzieżowa na świecie, skupiająca osiem marek, reprezentujących różne koncepcje mody i wyposażenia domu: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho i Uterqüe. Grupa jest obecna w najlepszych punktach handlowych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Afryce.

– Marki Grupy Inditex są znane i cenione przez klientów. Najemcy także pozytywnie oceniają ich obecność w obiektach handlowych, ponieważ przyczyniają się do generowania wyższej odwiedzalności, co jest korzystne dla centrum jako całości. Bershka, Stradivarius oraz Pull&Bear to marki skierowane do młodszego konsumenta, doskonale wpisujące się w naszą strategię i zamierzone pozycjonowanie centrum – komentuje Aleksander Kowalski, Leasing Director, TGM, odpowiedzialny za komercjalizację Poznań City Center.

Poznań City Center to obiekt zlokalizowany w centrum Poznania będący centrum komunikacyjno-handlowym z wielokondygnacyjnym parkingiem na 1 500 miejsc oraz nowymi dworcami PKP i PKS, zintegrowanymi z Poznańskim Szybkim Tramwajem. W maju 2012 oddano do użytku część dworcową o powierzchni 7 tys. mkw., wybudowaną nad torami kolejowymi. Druga faza projektu, której otwarcie planowane jest jesienią 2013 będzie obejmowała centrum handlowe, dworzec PKS i zaplecze parkingowe. Węzeł komunikacyjny, czyli terminal autobusowy na poziomie gruntu oraz dworzec kolejowy na poziomie +1 połączony będzie komunikacyjnie z poziomami +1 i +2 galerii handlowej o  powierzchni 60 000 m2 z 250 sklepami i 2 strefami  foodcourt. Inwestycja realizowana jest przez TriGranit Development wspólnie z PKP SA i Europa Capital w oparciu o Partnerstwo Publiczno-Prywatne.

TriGranit Management Corporation (TGM) to organicznie rozwijająca się firma wyspecjalizowana w zarządzaniu nieruchomościami na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, m. in. w takich krajach jak: Węgry, Polska, Słowacja, Chorwacja, Słowenia, Rumunia i Rosja. W portfolio zarządzanych nieruchomości  znajdują się: centra handlowe, biura, centra rozrywki, centra edukacyjne, z których korzysta około 50 milionów klientów rocznie. Jako jedna z największych firm w regionie TGM współpracuje z ponad 1500 najemcami. W Polsce Trigranit Management Polska Sp. z o.o. zarządza m.in. Bonarka City Center oraz świadczy usługi leasingowe dla projektu Poznań City Center.