Galeria Wisła w Płocku
Galeria Wisła w Płocku

Spółka Vistula SA zdecydowała się pozostać na płockim rynku i na kolejne lata przedłużyła umowy najmu dla swoich dwóch marek w Galerii Wisła. Vistula i Wólczanka, zajmują łącznie powierzchnię 208 mkw.

– Negocjacje z grupą Vistula przebiegły sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Obie marki radzą sobie  świetnie  w Galerii Wisła, stąd nie mieliśmy żadnych problemów w porozumieniu się z grupą. Dzięki zdecydowaniu, szybkiemu i sprawnemu  procesowi negocjacji jaki prezentują profesjonaliści naszego działu leasingu oraz profesjonaliści z grupy Vistuli, udało nam się zakończyć rozmowy z sukcesem i  obie marki pozostaną na rynku płockim, wybierając w tym celu współpracę właśnie z  Galerią Wisła – powiedział Grzegorz Mroczek, viceprezydent CREAM.

Do grona marek, które zdecydowały się również pozostać w obiekcie, dołączył także Lee Wrangler.

Salon Lee Wrangler zajmie powierzchnię ponad 130 mkw. i jest zlokalizowany na pierwszym poziomie galerii.

– Rynek  w Płocku nie jest łatwy i mamy tego świadomość, stąd nasze działania są dokładnie dostosowane do potrzeb najemców. Dzięki współpracy wszystkich działów szybko i skutecznie reagujemy na zmiany zachodzące na płockim rynku, czego efektem jest fakt, iż to właśnie Galeria Wisła cieszy się niezmiennie największą odwiedzalnością spośród obiektów handlowych w mieście. W konsekwencji najemcy dostrzegają swój interes w pozostaniu właśnie tutaj. To, co  od zawsze wyróżnia  nas na płockim rynku i co cieszy się uznaniem najemców, to wysoka efektywność działań marketingowych. Dzięki takiemu otwartemu podejściu udaje nam się przez te kolejne lata zaskoczyć oraz zadowolić w pełni Klientów naszej galerii. Rozumiemy, że ścisła współpraca  z najemcą to klucz do sukcesu, który bezpośrednio przekłada się na dobre wyniki galerii i zadowolenie klientów.  Daje nam to komfort w prowadzeniu biznesu i możliwości rozwiązywania problemów jakie stawia nam dziś rynek, ku obopólnemu zadowoleniu zaangażowanych stron  -dodaje Mroczek.

CREAM, jako zarządca Galerii Wisła, zapowiada w najbliższym czasie kolejne komunikaty o rezultatach działań zmierzających do przedłużenia obowiązujących umów. Pomyślny finał tych działań jest już bliski.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje usługi związane z zarządzaniem. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management.

CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu convenience, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu stand-alone.