Joanna Gajewska, Pure Jatomi Fitness
Joanna Gajewska, Pure Jatomi Fitness

Firma Pure Health And Fitness sp. z o.o., właściciel sieci klubów fitness Pure Jatomi Fitness została laureatem nagrody SCF Leisure Retailer of the Year 2013. Wyróżnienie przyznano podczas Shopping Center Forum 2013 Spring Edition

– Bardzo dziękujemy za zaproszenie oraz wyróżnienie. Nagroda z pewnością jest dla nas dodatkową motywacją do rozwoju  i podnoszenia jakości usług w istniejących klubach. Obecnie Pure Jatomi Fitness, działa już w 7 krajach – w Polsce, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Turcji, Indonezji i  Malezji. Planujemy otwarcie około 20 klubów w najbliższych 12 miesiącach. Z czego około 10 klubów w regionie CEE. Cały czas poszukujemy lokalizacji w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Joanna Gajewska, European Expansion Director, Pure Health and Fitness sp. z o.o.

Obecnie firma posiada w Polsce ponad 30 klubów fitness zlokalizowanych w centrach i galeriach handlowych. Spółka jest w stanie dostosować swój klub do powierzchni lokalu oferowanego przez centrum handlowe. Pierwsza placówka spółki została otwarta w Polsce trzy lata temu. W planach jest  dalsza ekspansja i wprowadzenie nowej usługi.

– Wprowadzamy na rynek nową usługę managment contract, koncept polegający na zarządzaniu klubami w ramach brandu Pure Jatomi Fitness. W przypadku tego konceptu wielkość miast nie jest ograniczeniem. Jesteśmy gotowi do wprowadzenia sieci już w miastach od 90 tys. mieszkańców – dodaje Gajewska.

Siłownie Pure oferują nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych i treningu cardio oraz najnowsze formy ogólnodostępnych zajęć grupowych. W klubach sieci odbywają się ponadto eventy, wykłady trenerów, grupowe zajęcia cardio na siłowni, a także działają darmowe kawiarnie, kawiarenki internetowe oraz wypożyczalnie wideo. Klienci mogą też korzystać z solarium i sauny.