Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta

– W poznańskiej Galerii Malta rocznie pojawia się 12-13 nowych najemców. W tym roku w galerii swoje sklepy uruchomiło już trzech nowych najemców: Sinsay, Gsm4You oraz Hairpoint – powiedział portalowi Retailnet.pl Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta.

– Obecnie w galerii prowadzone są relokacje salonów. Wielu najemców chce zwiększyć dotychczasową powierzchnię najmu. Ponadto niektóre salony z jednopoziomowych mogą zamienić się w dwupoziomowe. Dlatego zastanawiamy się nad tym jak sprostać tym oczekiwaniom. Niestety w związku negocjacjami prowadzonymi z najemcami nie mogę więcej zdradzić szczegółów. Jak tylko będziemy mieli podpisane listy intencyjne i właściwe umowy poinformujemy o tych zmianach – dodał Tomasz Wojsz.

Galeria Malta to największe centrum handlowo-rozrywkowe w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks zajmuje powierzchnię całkowitą mierzącą 162 tys. mkw. W Galerii Malta powstało 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, klub fitness PURE Jatomi oraz liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy skrzyżowaniu ulic Abpa A. Baraniaka i Katowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty.
Obiektem zarządza firma Neinver.