Salon Black Red White
Salon Black Red White

Black Red White otwiera nowe salony wyposażenia wnętrz. W marcu mieszkańcy Radomia oraz Gniezna będą mogli korzystać z największej w Polsce oferty mebli i artykułów dekoracyjnych.

Salon Black Red White w Radomiu przy ul. Władysława Domagalskiego zajmie około 5 tys. mkw. Będzie w nim wyeksponowana pełna oferta mebli i dodatków Black Red White Premium, Optima oraz Basic. Klienci będą mogli wybierać spośród bogatego asortymentu mebli do salonu, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowego, gabinetu czy przedpokoju. W salonie znajdzie się również studio kuchni.

Nowy firmowy salon Black Red White rozpocznie dzialalność także w Gnieźnie w CH Goja. Tam również dostępna będzie pełna oferta mebli i dodatków firmy. Salon zajmie 350 mkw. Oprócz ciekawie zaaranżowanej ekspozycji w sklepie zamontowanych będzie 9 monitorów, na których prezentowane będą filmy z aranżacją wnętrz Black Red White.

Obecnie firma posiada około 15 sklepów własnych w centrach handlowych. Znajdują się one w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Melec, Nowy Sącz, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa i Wrocław.

Grupa Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20 proc. udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży. W skład grupy wchodzi Black Red White SA i 20 spółek zależnych, w tym 9 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych znajdujących się w Polsce i za granicą.

Grupa Black Red White dysponuje rozbudowaną siecią około 2300 punktów sprzedaży, z których ponad połowa to salony poza granicami kraju. Krajowa sprzedaż detaliczna mebli i artykułów wyposażenia wnętrz Black Red White jest prowadzona i rozwijana – poza punktami partnerskimi – za pośrednictwem sieci salonów własnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Aktualnie liczy ona 64 salony, w tym 12 sklepów wielkopowierzchniowych we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku.