Niall O’Higgins
Niall O’Higgins

– Dla CREAM, czyli nowego podmiotu na rynku, była to doskonała okazja, aby zaprezentować naszą unikalną filozofię i podejście do zarządzania nieruchomościami – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Niall O’Higgins, prezydent CREAM.

– Wierzyliśmy, że CREAM jest odpowiedzią na potrzeby rynku, a spotkania i rozmowy przy okazji Shopping Center Forum jedynie to przekonanie potwierdziły. Z całą pewnością rynek potrzebuje tego typu wydarzeń – spotkania inwestorów i zarządców z najemcami oraz firmami współpracującymi mogą przynieść jedynie pozytywy. Większa świadomość potrzeb obu stron prowadzi do lepszych efektów codziennej współpracy –dodał Niall O’Higgins.

Powstanie i działalność CREAM po raz pierwszy szerszemu gronu zaprezentowano podczas Shopping Center Forum 2013 Spring Edition.

CREAM to nowy podmiot na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, który powstał z grupy zarządczej  Caelum. Specjalnością CREAM będzie doradztwo w zakresie zarządzania, leasingu i działań marketingowych, ale także w zakresie technicznym, finansowo-księgowym i prawnym w każdym miejscu w Polsce.

Klientami CREAM mogą być wszyscy właściciele nieruchomości komercyjnych – obiektów handlowych i biurowców.

CREAM powstał z grupy zarządczej  Caelum i jest firmą zarządzającą nieruchomościami komercyjnymi. Organizacja skupia grono ekspertów ze wszystkich dziedzin rynku nieruchomości komercyjnych, operujących na polskim rynku od 2002 roku.

Caelum Development to grupa kapitałowa utworzona przez zespół prywatnych irlandzkich inwestorów. Działa na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce a także na terenie Rumunii. W portfolio inwestycji Caelum znajdują się m.in.: CH Nova Park (Gorzów Wielkopolski), Galeria Askana (Gorzów Wielkopolski), Galeria Młyńska (Racibórz), Galeria Wisła (Płock).